אולי לא ידעתם, אבל בין היתר
תוכלו למצוא ברחבי האתר:

(הדפים מופיעים בתפריט הראשי העליון או בתפריט מימין למטה)

 

·         חוגים ואירועי תרבות המתקיימים במושב ובסביבתו. ברגע שמתקבל מידע אודות אירוע כלשהו אנו טורחים להכניסו לאתר. (תרבות > אירועים בסביבה, או אירועים במושב)

·         מידע אישי על צריכת המים שלנו. לאחר קבלת מספר מזהה במזכירות, ניתן לצפות במידע אישי לעיניכם בלבד אודות צריכת המים שלכם. (מידע שימושי > קריאת מונה המים הפרטי)

·         מוסדות החינוך ופעילויות הנוער המתקיימות והמתוכננות. באתר מידע אודות המדריכים ופעילויות הנוער: (נוער > לוח פעילות)

·         פורומים (בימות דיון) שונים במגוון נושאים.  זה המקום להביע דעות על כל הנעשה במושב. להתרעם, לשאול את שאש באי האתר, להתייעץ,  וכו'...

·         שידורים חיים  צילום אירועים בזמן אמת, ומהנעשה במושב, על ידי feed ממצלמת אינטרנט פשוטה (או לא) לתוך הרשת העולמית. (תרבות > ניר ישראל LIVE!)

·         נתונים מהתחנה לניטור איכות האויר מעל הספריה תחנה המשדרת בזמן אמת גם לאתר שלנו נתונים רבים ובניהם מידע על גשם, רוח, טמפ'  חלקיקים באויר, זיהומים, לחות ועוד...  (מידע שימושי > ניטור איכות האויר)

·         מידע אודות שירותים שונים במושב המרפאה, הדואר, הצרכניה, מועדון גיל הזהב, בית הכנסת, הספריה, המזכירות, בית העלמין ועוד... (שרותי קהילה)

·         מסעדות בסביבה המבצעות משלוחים למושב, בינתיים הפרסום הינו ללא תמורה מצידם, ואנו משתדלים לאובייקטיביות. בדף תמצאו דרכי היתקשרות עימם. (מידע שימושי > משלוחים Take Away)

·         היסטוריה- אודות הקמת המושב, מה היה כאן לפני כן: מהתקופה הביזנטית ועד היום. תמנות מאמרים ואפילו סרטונים. (אודות המושב והאתר > היסטוריה)

·         עדכונים ופרוטוקולים מהועדים השונים ומהחלטות המועצה האיזורית החלטות הנוגעות לנו. (ועדים)

·         דף לפניה ישירה למזכירות המתקבלת במחשבה של רונית, המזכירה.   (צרו קשר > מזכירות)

·         דף לפניה ישירה למדריכי הנוער לשימוש ההורים או החניכים. (נוער > פניה למדריכי הנוער)

·         חידונים נושאי פרסים הקשורים לחיים במושב ובהווי שבו.  (תרבות > חידון ניר ישראל)

·         מידע אודות המבקשים להתקבל כחברי המושב בטרם אסיפת החברים. לא עוד הצבעה עיוורת ומזיקה. (ועדים)

·         מידע בחירום, היערכות, כתובות וטלפונים בחירום. (חירום)

·         דף לזכר הנופלים במערכות ישראל מקרב בני המושב (הנצחה)

·         ספר טלפונים, הניתן לחיפוש מפורט כמו גם הדפסה במדפסת שלכם בבית. (ספר טלפונים)

·         לוח מודעות (קח-תן), המחולק לסווגים שונים, ובו תוכלו להציע למכירה (כמעט) כל דבר, או למצוא מציאות, וגם עבודה בתחומי המושב. ( גננות, טיפול ועזרה, שיעורי עזר וכו') (לוח מודעות - קח תן)

·         אזהרות/המלצות, מי מאיתנו לא העסיק בעלי מקצוע שונים כמו חשמלאים, שיפוצניקים, שרברבים וכו'. לא אחת אנו רוצים להמליץ עליהם לחברינו או חברי המושב, או שמא להזהיר מפניו. זה המקום לכתוב על כך, ואנו נפרסם (או לא) את הפרטים. (מידע שימושי > המלצות/אזהרות)

·         עסקים הפועלים בתחומי המושב, ויש לא מעט כאלה, מפורטים, לעת עתה בחינם, וזאת יותר לתועלת הגולשים מחוץ. אם יש מי מכם שפרסמנו את העסק שלו למרות רצונו, שיודיע ונסיר אותו לאלתר. (אודות המושב והאתר > עסקים במושב)

·         אתרים חיצוניים, (פורטל חקלאי ישראל, וכו'), קישורים לאתרים הקשורים בצורה זאת או אחרת למושב או לתושביו. (מידע שימושי > קישורים)

.כל הזכויות שמורות למושב "ניר ישראל", מושב עובדים להתיישבות חקלאית שיתופית בע"מ
nir.israel.net@gmail.com ----------------------- .חל איסור מוחלט להעתיק או להשתמש במידע או תמונות ללא רשות בכתב
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט